INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
5 super yjet e Hollywood bëhen bashkë në këtë film, Netflix prezanton projektin, zbulojeni![FOTO]

5 super yjet e Hollywood bëhen bashkë në këtë film, Netflix prezanton projektin, zbulojeni![FOTO]

Publikuar më: 10:19 24-04-2018

Kompania e filmave, Netflix ka shpenzuar plot 105 milion $ për të blerë të drejtat e filmit “The Irishman”.

Kjo shifër është kaq e madhe për një arsye: Në këtë film do të bëhen bashkë 5 aktorët më të mëdhenj të Hollwood-it.

Robert De Niro, Martin Scorsese, Al Pacino, Joe Pesci dhe Harvey Keitel do të luajnë sëbashku në “The Irishman”.

Ky pritet të kthehet në filmin më të shumëpritur të shekullit dhe do të jetë i mundshëm për t’u parë nga 93 milion ndjekës të kësaj platformë.

Tashmë kanë nisur edhe bisedimet në fillim me De Niron për të vendosur pagesën dhe më pas do të mbyllen kontratat me aktorët e tjerë.

srdg_q34.jpg

xdfg_w34.jpg

xg_5.jpg

sert_w4.jpg

zdfg_a34.PNG

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0032410621643066
    array(1) { ["section"]=> string(99) "5-super-yjet-e-hollywood-behen-bashke-ne-kete-film-netflix-prezanton-projektin-zbulojeni-foto-56207" }