INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
5 milion klikime në 24 orë, Era Istrefi reagon kështu. Noizy dhe ylli botëror kanë diçka për t’i thënë [FOTO]

5 milion klikime në 24 orë, Era Istrefi reagon kështu. Noizy dhe ylli botëror kanë diçka për t’i thënë [FOTO]

Publikuar më: 20:45 26-05-2018

Era Istrefin tashmë po e dëgjon gjithë bota. Faktet flasin dhe këngëtarja po ia del suksesshem. Mbështetja nga artistët shqiptarë nuk i ka munguar dhe ai që po bën më shumë tifo është reperi i njohur, Noizy.
“#LiveItUp arriti 5 milion në një ditë. Kjo është e gjitha fal jush, nuk mund t’ju falënderoj mjaftueshëm për dashurine dhe mbështetjen e dhënë ♥ Faleminderit♥ Shumë e emocionuar për #worldcup 2018”, shkruan Era, ndërkohë merr komentet nga miqtë e saj.

“E madhe!”, i shkruan Zinizin, ndërkohë nëse shohim komente bie në sy edhe komenti i Dj me famë botërore, Dj Diplo. Ai është edhe producenti i këngës që Era, Nicky Jam dhe Will Smith do këndojnë në Botërorin 2018./intv.al/

437a0f15-2c76-4ff6-ada4-ca135a8b2de4.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0033159255981445
    array(1) { ["section"]=> string(111) "5-milion-klikime-ne-24-ore-era-istrefi-reagon-keshtu-noizy-dhe-ylli-boteror-kane-dicka-per-t-i-thene-foto-59728" }