INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
5 këngë të reja që duhet t'i dëgjoni këtë javë

5 këngë të reja që duhet t'i dëgjoni këtë javë

Publikuar më: 16:54 12-09-2017

Nëse jeni para YouTube duke menduar çfarë të dëgjoni, ne ju këshillojmë këto 5 prurje të reja të këtij muaji. Thjesht kliko PLAY!

"Too Good at Goodbyes" nga Sam Smith

 

 

"Los Ageless" nga St. Vincent

 

 

"Quicksand" nga SZA

 

 

"Moving Mountains" nga Syd

 

 

"Mountains of Gold" nga Everything Is Recorded feat. Sampha, Ibeyi, Wiki, dhe Kamasi Washington

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.00075507164001465
    array(1) { ["section"]=> string(52) "5-kenge-te-reja-qe-duhet-t-i-degjoni-kete-jave-36652" }