INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
5 gjëra që çdo vajzë meriton nga partneri i saj, pavarësisht çdo gjëje

5 gjëra që çdo vajzë meriton nga partneri i saj, pavarësisht çdo gjëje

Publikuar më: 15:45 28-05-2018

Nga jeta, zakonisht, kërkojmë gjëra jo të mëdha, gjëra të cilat na bëjnë të ndihemi të sigurta. Epo, kjo është mjaft e thjeshtë. Por ka diçka që s’duhet anashkaluar kurrë dhe kjo është dashuria dhe marrëdhëniet. Dashuria është dhe duhet të jetë e mrekullueshme, diçka që të nxjerr jashtë dimensioneve të kësaj bote, të jetë e vërtetë dhe unike. Dashuria është ajo që e bën jetën më të bukur dhe më emocionuese. Në emisionin "Fun Day"IN Tv me moderatoren Fatma Methasani janë përmendur pikërisht këto 5 gjëra që çdo vajzë meriton nga partneri i saj, pavarësisht çdo gjëje.

1. Meriton të jesh me një mashkull që do të të ndryshoje jetën pozitivisht, të ta bëjë atë më të bukur. 

Të të tregojë se ti je e rëndësishme për të, sepse ndryshon që t’i thuash dikujt se e do dhe t’ia vërtetosh atë. 

2. Meriton një partner romantik.

Mashkulli duhet te te vertetoje se pasioni dhe romanca ne marredhenien tuaj ekzistojne.  Meriton te jesh me një mashkull, i cili ndihet fatlum që është partneri yt. Fundja, është pasioni dhe romanca ajo që e mban gjallë një lidhje.

3. Meriton një partner planifikues. 

Thurja e planeve është diçka që të fal siguri dhe të bën të mendosh për të ardhmen dhe jetëgjatësinë e marrëdhënies suaj. 

4. Meriton të jesh me dikë që të trajton në mënyrën e duhur. 

Të trajtohesh ashtu si duhet, të bën të ndihesh e vlerësuar, të bën të ndihesh si një princeshë. Ti je e shtrenjtë për të dhe ai duhet të ta përmendë përditë. 

5. Meriton të jesh me dike që të sfidon. 

Partneri duhet të japë opinionin e tij mbi një çështje të caktuar. Kjo vërteton se ai është i sinqertë ndaj teje dhe e bën atë një person më tërheqës dhe interesant./A.D/intv.al/

 

6 gjëra që çdo vajzë meriton nga partneri i saj, pavarësisht çdo gjëje

Nga jeta, zakonisht, kërkojmë gjëra jo të mëdha, gjëra të cilat na bëjnë të ndihemi të sigurta. E po, kjo është mjaft e thjeshtë. Por ka diçka që s’duhet anashkaluar kurrë dhe kjo është dashuria dhe marrëdhëniet. Dashuria është dhe duhet të jetë e mrekullueshme, diçka që të nxjerr jashtë dimensioneve të kësaj bote, të jetë e vërtetë dhe unike. Dashuria është ajo që e bën jetën më të bukur dhe më emocionuese.

1. Meriton të jesh me një mashkull që do të të ndryshoje jetën pozitivisht, të ta bëjë atë më të bukur.

Të të tregojë se ti je e rëndësishme për të, sepse ndryshon që t’i thuash dikujt se e do dhe t’ia vërtetosh atë.

2. Meriton një partner romantik.

Mashkulli duhet te te vertetoje se pasioni dhe romanca ne marredhenien tuaj ekzistojne.  Meriton te jesh me një mashkull, i cili ndihet fatlum që është partneri yt. Fundja, është pasioni dhe romanca ajo që e mban gjallë një lidhje.

3. Meriton një partner planifikues.

Thurja e planeve është diçka që të fal siguri dhe të bën të mendosh për të ardhmen dhe jetëgjatësinë e marrëdhënies suaj.

4. Meriton të jesh me dikë që të trajton në mënyrën e duhur.

Të trajtohesh ashtu si duhet, të bën të ndihesh e vlerësuar, të bën të ndihesh si një princeshë. Ti je e shtrenjtë për të dhe ai duhet të ta përmendë përditë.

5. Meriton të jesh me dike që të sfidon.

Partneri duhet të japë opinionin e tij mbi një çështje të caktuar. Kjo vërteton se ai është i sinqertë ndaj teje dhe e bën atë një person më tërheqës dhe interesant./A.D/intv.al/

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0034151077270508
    array(1) { ["section"]=> string(75) "5-gjera-qe-cdo-vajze-meriton-nga-partneri-i-saj-pavaresisht-cdo-gjeje-59902" }