INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
5 cepat e Tiranës ku mund të bëni foto ‘cool’ për Instagram [FOTO]

5 cepat e Tiranës ku mund të bëni foto ‘cool’ për Instagram [FOTO]

Publikuar më: 13:53 28-06-2018

Të gjithë kemi dëshirë të kemi foto “cool” në Instagram. 

Duke mos ditur se ku të shkrepim foto të bukura shpesh biem pre e të postuarit selfie, por kjo mund të bëhet disi e mërzitshme. Jo rrallëherë imagjinojmë sikur të udhëtonim diku tjetër dhe me siguri atje do të bënim foto kaq të bukura artistike. Mos u lodhni shumë dhe as mos shkoni shumë larg, sepse ndonjëherë gjërat më të bukura mund të ndodhen më pranë nga se ne mendojmë. Nëpër Tiranë mund të gjesh murale, shkallë të pikturuara dhe graffiti të cilat duken me të vërtetë të jashtëzakonshme.

Sot në emisionin “Fun Day” me moderatoren Fatma Methasanin janë treguar 5 vendet në kryeqytet që do ta mbushin Instagramin tuaj me ngjyra:

1. Shkallët pranë liqenit artificial

3.1.png

 


2. Art mural pranë Bashkisë së Tiranës

3.2.png

 

 


3. Shkallë tek Rezidenca Kodra e Diellit

3.3.png

 

 


4. Home, tek Piramida

3.4.png


5. Muri rozë tek Brigada VIII

3.5.png

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0030460357666016
    array(1) { ["section"]=> string(68) "5-cepat-e-tiranes-ku-mund-te-beni-foto-cool-per-instagram-foto-63115" }