INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
5 arsye pse duhet të ndjekim Aurela Hoxhën në Instagram [FOTO]

5 arsye pse duhet të ndjekim Aurela Hoxhën në Instagram [FOTO]

Publikuar më: 09:31 30-06-2018

Aurela Hoxha është një personazh shumë e klikuar apo e përfolur për shkak të mënyrës së jetesës që ka si dhe për pamjen e saj të jashtme. Duhet thënë se përveç komenteve shumë pozitive për të dhe ato negativet nuk mungojnë dhe nuk janë të pakta. Është komentuar shumë herë për ndërhyrjet e saj estetike pavarësisht se ajo vetë i ka mohuar ato gjithmonë nëpër daljet televizive. Përpos kësaj ekzistojnë disa arsye pse ne të ‘InLife’ mendojmë se Aurela duhet ndjekur në instagram.

 

1. Frymëzim për vajzat për të krijuar një look sa më cool.

Ajo ka një shije mjaft të hollë ne zgjedhjen e veshjeve të saj të cilat janë mjaft të bukura.

hvdfr.png

 

 

2. Për të parë sa më shumë foto të vendeve të ndryshme të botës

Udhëtimet nuk i mungojnë dhe deri diku dhe ne mund të njihemi me një pjesë te vogël nga vendet e botës.

gbfcz.png

 

 

 

3. Për t’u motivuar se një femër mund të ecë para në një biznes të vetin

Përveç se një bukuroshe ekrani ajo është dhe një business woman mjaft e suksesshme.

 

hv.png

 

 

4. Për të parë trendet më të fundit të rrobave të banjës

Mjafton një xhiro e vogël në Instagramin e saj dhe mund ta kuptojmë shumë mirë këtë të fundit.

esfd.png

 

 

5. Për të kuptuar se një femër mund të duket e bukur edhe pa make up

Aurela nuk ngurron në daljet e saj në publik pa taulet dhe vazhdon të duket përsëri mjaft e bukur.

tdgcfbv.png

 

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.004072904586792
    array(1) { ["section"]=> string(66) "5-arsye-pse-duhet-te-ndjekim-aurela-hoxhen-ne-instagram-foto-63266" }