INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
4 këngët e këtyre shqiptarëve pjesë e 500 klipeve më të klikuara në YouTube. Era Istrefi e #3 [VIDEO]

4 këngët e këtyre shqiptarëve pjesë e 500 klipeve më të klikuara në YouTube. Era Istrefi e #3 [VIDEO]

Publikuar më: 19:18 09-02-2018

Miliona klikime, por kjo këngëtare shqiptare ka arritur të dëgjohet dhe klikohet mbi 1 miliard klikime...

Ky insert do ju habisë vërtetë... por çdo gjë është e konfirmuar. Po, po Era Istrefi ua ka kaluar shumë këngëtareve me famë botërore. Për 500 videoklipet më të klikuara në YouTube që prej fillimit të “shpikjes” dhe deri më tani, u fol në emisionin “Fun Day” me moderatore Fatma Methasani.
“A është ‘Despacito’ në vend të parë?... Era Istrefi para Rita Orës, Bebe Rexhës, Dua Lipas?! Shihni videon më poshtë dhe në minuten 22:02 do të shihni klasifikimin dhe se kush triumfon./intv.al/

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.003183126449585
    array(1) { ["section"]=> string(103) "4-kenget-e-ketyre-shqiptareve-pjese-e-500-klipeve-me-te-klikuara-ne-youtube-era-istrefi-e-3-video-49882" }