INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
2017 viti i vetullave të çmendura [FOTO]

2017 viti i vetullave të çmendura [FOTO]

Publikuar më: 13:14 10-12-2017

Viti 2017 ka patur të veçantat e tij. Dhe mes tyre një nga idetë më të cmendura të eksploruara janë edhe dizajnimi i vetullave.

Në rrjetin social Instagram janë publikuar shumë stile të veçanta dhe nëse keni provuar ndonjërin mos u ndjeni vetëm.

Sic dhe shihet gjatë këtij viti është luajtur shumë me ngjyrat por edhe me prerje të veçanta.

Me fotot e mëposhtme shihni disa stilime me të vërtetë të çmendura. Disa me të vërtetë kanë guxim.

1.PNG

 

2.PNG

 

3.PNG

 

4.PNG

5.PNG

 

6.PNG

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.007875919342041
    array(1) { ["section"]=> string(44) "2017-viti-i-vetullave-te-cmendura-foto-44472" }