INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
20 foto të Yjeve që ju kanë bërë të qeshni, por i keni harruar [FOTO]

20 foto të Yjeve që ju kanë bërë të qeshni, por i keni harruar [FOTO]

Publikuar më: 12:12 13-04-2017

Kur bëhet fjalë për fotot gazmore të yjeve të shoubizit (përfshirë këtu edhe Vladimir Putin), sado të vjetra të jenë nuk na "ngopin" kurrë me të qeshura.

Falë internetit dhe mendjeve gjeniale të përdoruesve, ato vazhdojnë të jenë ende virale. Për të rikujtuar disa prej tyre iu hedhim një sy më poshtë, duke e nisur me të famshmin, Leo DiCaprio:

1492023313-1491929534-ag-003762-001.jpg

1492023315-1491929670-ag-040141-01-hi-res.jpeg

1492023323-1491929933-gettyimages-464162376.jpg

1492023331-1491930026-infphoto-2317300.jpg

1492023319-1491929762-gettyimages-155970324.jpg

1492023336-1491930375-screen-grab-oscars.jpg

1492023337-1491930668-spl38691-001.jpg

1492023396-1491931950-ag-733675-001.jpg

1492023380-1491931847-spl1070840-003.jpg

1492023399-1491932070-gettyimages-455666342.jpg

1492023340-1491930802-spl120299-017.jpg

1492023353-1491931123-spl188873-003.jpg

1492023350-1491931010-gettyimages-153319878.jpg

1492023364-1491931288-spl673818-003.jpg

1492023369-1491931403-75putinrtr26f3y.jpeg

1492023359-1491931234-spl465763-003.jpg

1492023375-1491931690-gettyimages-459986278.jpg

1492023412-1491932162-gettyimages-463032400.jpg

1492023406-1491932358-rtr26f3x.jpeg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0031890869140625
    array(1) { ["section"]=> string(72) "20-foto-te-yjeve-qe-ju-kane-bere-te-qeshni-por-i-keni-harruar-foto-25653" }