INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
16 milionë dhe Luana Vjollca shfaqet e lumtur! Çfarë po tregon bukuroshja tani? [VIDEO]

16 milionë dhe Luana Vjollca shfaqet e lumtur! Çfarë po tregon bukuroshja tani? [VIDEO]

Publikuar më: 10:09 04-10-2018

Edhe pse jeni mësuar ta shikoni si një showgirl të suksesshme në ekran, Luana Vjollca na tregoi se di të jetë gjithashtu edhe goxha me vizion përsa i përket qasjes së saj në botën muzikore.

Së fundmi me postime në Instastory, Luana është shfaqur mëse e lumtur teksa ka treguar 16.8 milionë views-at që kanë marrë kë këngët e saj në YouTube me titull “Mi dhe flakë mallit tim” dhe “Vetëm ty”.

Mendoni si të doni, por ja që Luana di si të jetë e suksesshme ngado. Flasin faktet./intv.al/

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0077610015869141
    array(1) { ["section"]=> string(89) "16-milione-dhe-luana-vjollca-shfaqet-e-lumtur-cfare-po-tregon-bukuroshja-tani-video-74022" }