INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
15 kombinime që do ju bëjnë të lini një përshtypje të paharrueshme në intervistën e punës [FOTO]

15 kombinime që do ju bëjnë të lini një përshtypje të paharrueshme në intervistën e punës [FOTO]

Publikuar më: 12:00 18-10-2017

Intervista e parë për një vend të ri pune në vetvete është stresuese. Por, kjo nuk duhet t’ju lejojë që diçka e vogël t’ju humbë mundësitë për të fituar punën e ëndërruar.
Biografia e shkurtër, prezantimi dhe përgatitja janë tuajat, ndërsa ne po ju ndihmojnë me disa ide kombinimesh që të lini një përshtypje të mirë dhe të paharrueshme. Ja disa ide sit ë paraqiteni në ditën e intervitës dhe ta “gozhdoni” atë.

53.jpg

33.jpg

123.jpg

fe.jpg

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0043070316314697
    array(1) { ["section"]=> string(100) "15-kombinime-qe-do-ju-bejne-te-lini-nje-pershtypje-te-paharrueshme-ne-intervisten-e-punes-foto-39244" }