INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
15 gjëra që një mashkull duhet patjetër t’i ketë sipas Tom Ford

15 gjëra që një mashkull duhet patjetër t’i ketë sipas Tom Ford

Publikuar më: 16:22 04-05-2018

Disa vite më parë, ikoniku z. Tom Ford, përpiloi një listë prej 15 pikash mbi gjërat që një mashkull duhet patjetër të ketë. Prandaj, nëse këto këshilla ju bëjnë të keni të paktën gjysmën e elegancës dhe sharmit të Tom Ford, atëherë lexoni mirë.

1. Një sens humori

2. Lexim ditor i një gazete

3. Një sport ku të jetë i mirë dhe që e do

4. Piskatore

5. Një parfum i mirë i cili dallohet dhe bëhet si karakteristikë e tij

6. Një kostum i errët me prerje dhe përmasa të bëra posaçërisht për të

7. Një palë këpucë klasike të zeza me lidhëse

8. Një xhaketë “smart”

9. Një palë xhinse të zeza perfekte

10. T-shirte të bardha të thjeshta pambuku

11. Çorape dhe mbathje të reja, GJITHMONË – Duhen hedhur të vjetrat çdo 6 muaj

12. Një kostum tuxedo klasik

13. Një orë të bukur me rrip metalik

14. Syzet e diellit më të përshtatshme për fytyrën dhe tipin e tyre

15. Dhëmbët perfekt; Nëse nuk i kanë, duhet të kursejnë dhe t'i rregullojnë

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0047070980072021
    array(1) { ["section"]=> string(69) "15-gjera-qe-nje-mashkull-duhet-patjeter-t-i-kete-sipas-tom-ford-57295" }