INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
12 trendet e atleteve që do veshim përgjatë këtij viti. Si ju duken? [FOTO]

12 trendet e atleteve që do veshim përgjatë këtij viti. Si ju duken? [FOTO]

Publikuar më: 15:49 07-02-2018

Duke u bazuar në këshillat e stilistëve më të famshëm ndërkombëtarë intv ju sjell tendencat me të fundit të modeleve të atleteve.

Disa prej tyre kanë pushtuar vitrinat që në ditët e para të këtij viti, dhe disa modele të tjera pritet të shfaqen në muajt në vijim.

Për të parë se çfarë atletesh do veshim këtë vit hidhini një sy modeleve të mëposhtme.

image.jpgimage_9.pngimage_8.pngimage_7.pngimage_6.pngimage_5.pngimage_4.pngimage_3.pngimage_2.pngimage_1.pngimage.pngimage_10.png

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0032219886779785
    array(1) { ["section"]=> string(77) "12-trendet-e-atleteve-qe-do-veshim-pergjate-ketij-viti-si-ju-duken-foto-49663" }