INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
10 mënyra se si të veshim Denim Jumpsuit[FOTO]

10 mënyra se si të veshim Denim Jumpsuit[FOTO]

Publikuar më: 16:26 31-03-2018

Denim jeans është tashmë një trend i padiskuteshëm për këtë vit. Ai duhet të ketë një vend të veçantë në garderobën tonë dhe nuk duhet të lëvizë për disa kohë. Ata nuk janë kurrë jashtë mode. Në çfarëdo mënyre që vendosni t’i stiloni ato, denim jeans do t’ju japin një ndjesi të stilit shumë komod dhe elegancë.

Ata mund të funksinojnë për çdo lloj stili apo trupi. Por ajo çfarë është për t’u theksuar është fakti se këtë vit janë në modë edhe denim jumpsuit.

Nëse menduat se tendenca e denim jumpsuit do të kalonte shpejt,e keni menduar gabim, pasi ato do të mbizotërojnë ende botën e modës, por më fuqishëm se kurrë më parë.

Ata janë shumë të përshtatshme edhe për në punë, kështu që konsiderojeni të keni një palë denim jumpsuit në garderobën tuaj. Më poshtë po ju tregojmë disa ide se si të vishni denim jumpsuit:

WhatsApp_Image_2018-03-31_at_16.24.35.jpeg

kijh_8.jpeg

yu_870.jpeg

WhatsApp_Image_2018-03-31_at_16.24.36.jpeg

WhatsApp_Image_2018-03-31_at_16.24.34.jpeg

WhatsApp_Image_2018-03-31_at_16.24.57.jpeg

WhatsApp_Image_2018-03-31_at_16.24.37.jpeg

WhatsApp_Image_2018-03-31_at_16.24.37_1.jpeg

WhatsApp_Image_2018-03-31_at_16.24.37_2.jpeg

WhatsApp_Image_2018-03-31_at_16.24.38.jpeg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0026729106903076
    array(1) { ["section"]=> string(51) "10-menyra-se-si-te-veshim-denim-jumpsuit-foto-54195" }