INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
10 mënyra praktike se si të vishni një shall [FOTO]

10 mënyra praktike se si të vishni një shall [FOTO]

Publikuar më: 11:14 11-01-2019

Shallet janë aksesorët më të dashur dhe më të preferuar për shumicën nga ne. Ato përshtaten mrekullisht me gjithçka dhe mund të përdoren në çdo stinë.

Por si të lidhim një shall që të ngjajë sa më këndshëm? Ne ju tregojmë 10 mënyra praktike më të preferuara për të lidhur shallet. Disa nga to janë klasike dhe disa nga to do të jenë të reja për ju.

Përdoreni si mbulues

Vendoseni mbi shpatulla një shall të hollë. Gjeni një rrip të dyfishtë ose të gjerë për ta mbajtur atë të sigurt.

11111111111.jpg

Përdoreni shallin si zbukurues

Përdorni shall për të zbukurua këmishën ose bluzën.

 

222222222222222222.jpg

Përdorni një ngjyrë të veçantë

Bëni shumë qejf duke përdorur modelin “polka-dot”. Gjersa zgjidhni këtë metodë, ide e mirë do të ishte, kombinimi i takeve me të.

333333333333.jpg

Lidheni atë

5555555555555.jpg

Vendosja femërore e shallit

6666666666666.jpg

Vendosni shallin në stilin e gjerdanit për një dukje më joshëse.

7777777777.jpg

Një shall me printe do të ishte ideal për fundjavë.

Kur jeni jashtë

 

88888888888888.jpg

Zgjidhni një shall të madh që mund të mbështillet dyfishtë. Këshillë: zgjidhni material veror që të jeni më rehat.

Mënyra elegante

9999999999.jpg

Përdoreni në ngjyrën e njëjtë me rrota që jeni zgjedhur të vishni.

Përdorni shalle të mëdha

1000000.jpg

Gjithmonë do të jetë zgjidhja e duhur.

Sillni shallin tuaj nga gëzofi prapë në gardërobën tuaj.

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0070259571075439
    array(1) { ["section"]=> string(55) "10-menyra-praktike-se-si-te-vishni-nje-shall-foto-84094" }