INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
10 filma ku seksi ka qënë aq intensiv sa janë cilësuar si +18 [VIDEO]

10 filma ku seksi ka qënë aq intensiv sa janë cilësuar si +18 [VIDEO]

Publikuar më: 12:09 11-09-2017

Seks. Njerëzit e bëjnë! Të jep një ndjesi të mirë dhe është pjesë e natyrës tonë! Por për disa arsye specifike, Hollyëood-i mban ende atë qëndrimin “të mbrojë sytë tona të pafajshme” kur bëhët fjalë për këto skena erotike nëpër filma. Në pjesën më të madhe të filmave, skenat e seksit kanë qënë të pranueshme (por fëmijët të shoqëruar nga prindërit, sigurisht). E megjithatë janë edhe ato filma që e kanë marrë një pullë të kuqe, pasi seksi është cilësuar tepër, tepër intensiv. Hidhini një sy listës më poshtë (vetëm nëse jeni mbi 17 vjeç).

'The Dreamers'

'Eyes Wide Shut'

'Blue Valentine'

'Showgirls'

'Lust, Caution'

'Henry & June'

'Shame'

'In the Realm of the Senses'

'Blue Is the Warmest Color'

'Y Tu Mamá También'

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.00091791152954102
    array(1) { ["section"]=> string(72) "10-filma-ku-seksi-ka-qene-aq-intensiv-sa-jane-cilesuar-si-18-video-36556" }